Oferta

W ofercie posiadamy kilka rodzajów atrakcji dla dzieci.

Zamek i zjeżdżalnia dmuchana

Wiele frajdy sprawiają najmłodszym ( i nie tylko : )  harce w zamku i na zjeżdżalni dmuchanej. Ta aktywna forma rozrywki potrafi pochłonąć bez reszty, a skakanie, wspinaczka i zjeżdżanie z pewnością przyczynią się  pozytywnie dla zdrowia Waszych pociech. Do dyspozycji mamy zamek o wymiarach 5m( dł.) x 4m (szer.) x 3m(wys.) oraz dwie zjeżdżalnie o wymiarach :mniejsza- 4m (szer.) x 5m ( dł.) x 4,5m (wys. ), większa – 5m(szer.) x 7m (dł.) x 6,5m ( wys.). Są to urządzenia doskonale sprawdzające się zarówno na imprezach masowych jak i kameralnych spotkaniach rodzinnych, gdyż ze względu na stosunkowo niewielkie gabaryty można je rozłożyć w przydomowym ogródku.

 

 

Klaun, Miś, Zajączek, inna postać prowadząca imprezę

Imprezę może poprowadzić zabawny Klaun, uśmiechnięty Miś, figlarny Zajączek lub inna sympatyczna postać, która stworzy wspaniały nastrój i frajdę. Klaun ma w repertuarze sporo pokazów oraz zabaw takich jak: żonglowanie, kręcenie piłki na palcu, puszczanie potężnych baniek mydlanych (za którymi dzieciaki szaleją), skręcanie zwierzątek z podłużnych balonów i wiele innych rozrywek, dzięki którym dzieci przeniosą się w świat fantazji. Miś natomiast budzi sympatię swą obecnością- jest mięciutki i pogodny. Może potańczyć z maluchami i zna wiele sztuczek, których nauczył go Klaun. Dodatkowo pamiątkowe zdjęcie ubarwi rodzinny album. Urodziny lub inne święto odwiedza też na życzenie Hannah Montana, Rambo oraz wiele innych osobistości… Wszystko zależy od preferencji klienta i marzeń dzieciaków.

 

Konkursy i zabawy

Prowadzimy różne konkursy dla najmłodszych i ich rodziców, tak aby wszyscy mogli wziąć w nich bez trudu udział i mieć satysfakcję z wykonanego zadania. Proste zabawy takie jak układanie mega-puzzli, drużynowe deptanie balonów, pokaz mody, czy rzucanie do celu kolorowymi piłeczkami potrafi dać maluchom więcej radości niż można przypuszczać!

W zanadrzu mamy naturalnie cały ogrom fantastycznych pomysłów na ubarwienie i poprowadzenie imprez i chętnie przyjmiemy Państwa sugestie.

Malowanie twarzy

Niezwykle lubiana przez maluchy zabawa, która pozwoli spełnić dziecięce marzenia stania się ulubionym zwierzątkiem, postacią bajkową lub największym bohaterem. Dziewczynki  wcielają się w piękne księżniczki, a chłopcy w dzielnych wojowników! Farbki używane do malowania posiadają specjalne atesty, a po zakończeniu zabawy łatwo się zmywają.

 

Święty Mikołaj

Specjalnie raz w roku, pojawia się magiczna postać, której wyczekuje każde dziecko… Puszysta broda, czerwony strój i worek pełen prezentów to atrybuty Świętego Mikołaja. Odwiedziny tej uwielbianej osoby stworzą niezapomniany, świąteczny nastrój w każdym domu, przedszkolu lub szkole.

 

Wszechstronna współpraca

Organizujemy zabawy dla osób prywatnych, przedszkoli i szkół, ośrodków kultury i rekreacji, firm, jednostek samorządowych i publicznych.

Zaledwie jeden telefon do nas dzieli Państwa od zorganizowania imprezy, którą dzieciaki zapamiętają do końca życia!